SUNSET BAŁTYCKA

DOMKI SUNSET BAŁTYCKA

 

WYPOCZYNEK NAD MORZEM PRZEZ CAŁY ROK

Naszym zamierzeniem była budowa domków, w których sami z chęcią byśmy spędzili urlop, niezależnie od pory roku. Znajdujące się w odległości 450 m od morza dwukondygnacyjne ogrzewane domki o konstrukcji murowano-drewnianej, wyposażone zostały we wszelkie niezbędne do wypoczynku udogodnienia.

parter

PARTER każdego domku to komfortowo urządzony pokój dzienny z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym. Znajduje się tutaj również  nowoczesna i funkcjonalna łazienka. Przestrzeń na parterze domku sprawdza się idealnie w roli miejsca, gdzie można przygotować i spożyć posiłki dla całej rodziny, zrelaksować się przed telewizją, spędzić wspólnie czas na ulubionych grach i zabawach. Po powrocie z plaży i po dniu pełnym wrażeń, można zażyć odprężającej kąpieli.

W urządzonych NA PIĘTRZE dwóch sypialniach, wygodne warunki do snu znaleźć może nawet  do ośmiu osób! Dzięki zlokalizowaniu części sypialnej na górnej kondygnacji domku, na dole można dłużej wieść wakacyjny tryb życia (bezcenne szczególnie dla rodziców z dziećmi). Dla jeszcze większej wygody, w sąsiedztwie sypialń, znajduje się dodatkowa toaleta.

piętro

Każdy domek posiada taras z meblami ogrodowymi (2 ławy, stolik).

Domki i ich otoczenie sprzyjają wypoczynkowi rodzinnemu z dziećmi. W centralnej części posesji znajduje się plac zabaw dla dzieci. Na terenie działki znajdą Państwo stół tenisowy, trampolinę do skakania.

Miejsca parkingowe znajdują się bezpośrednio przy posesji (nieodpłatne).

W POBLIŻU DOMKÓW

Orientacyjne odległości do wybranych miejsc/atrakcji:

  • sklep i bar gastronomiczny: 120 m
  • przystanek PKS/BUS (odjazdy do Darłowa i Koszalina): 50 m
  • kryty basen: 150 m
  • jazda konna: 1 km.

Więcej informacji o znajdujących się w pobliżu ciekawych miejscach znajdą Państwo w zakładce Atrakcje okolicy.

Będzie nam miło gościć Państwa o każdej porze roku!

Domki z zewnątrz, otoczenie

Domki wewnątrz

Domek nr 1

Domek nr 2

Domek nr 3

Domek nr 4

Domek nr 5

Domek nr 6

Domek nr 7

Domek nr 8

Domek nr 9

Sypialnie

Domki w zabudowie szeregowej (10, 11, 12)

Zadzwoń